Co mohou způsobit špatně nastavené okna a dveře?

Co mohou způsobit špatně nastavené okna a dveře? | Volitaservis Blog Overlay | Volitaservis Blog Bobor | Volitaservis Blog

Možná se to nezdá, ale nesprávně nastavené okno nebo dveře mohou napáchat hodně škody. Bezpečnost je na prvním místě a špatné nastavení jim ubírá na síle. Mluvit můžeme o ulomení pantů nebo kování. Pád okenního nebo dveřního rámu je poslední kapkou v poháru bezpečí. O úrazech spojených s takovými situacemi raději ani nemluvíme. Buďte opatrní a nepodceňujte péči a správné nastavení.


A další věcí je těsnění. Máte osazena okna již více než 7 let? Dejte si zkontrolovat pravděpodobně již opotřebované těsnění. Až 20 % astmatických příznaků u dětí do 8 let vzniká nedostatečnou péčí o vaše okna. Nedejte žádný prostor vlhkým stěnám, nechutné plísni nebo otravným škůdcům. Zvykněte si na komfort a dejte prostor raději pravidelné kontrole. Prověřte si, kolik Vám v průměru uniká tepla, přes Vaše okna


A navíc, správným nastavením šetříte energie. Poděkuje se vám nejen planeta, ale i vaše peněženka. Několik tisíc Kč ušetřených ročně za menší spotřebu energie, důsledkem správného nastavení oken, je lákavá nabídka. Utraťte je raději na něco více užitečné.


Dopřejte svým dveřím a oknům péči jakou si zaslouží za svou službu. Zaručí se vám za to bezpečným a komfortním bydlením. Vyberte si zodpovědnost a kvalitní kontrolu.


Mám zájem o nezávaznou servisní obhlídku ZDARMA

O NÁS

Recenze od našich zákazníků

Mirek Etzler | Volitaservis PLATÍ DO KONCE Dubna

OBHLÍDKA SERVISNÍM TECHNIKEM

- Detailní kontrola, včetně komplexní analýzy stavu oken

- Diagnostika problémů s navrhovanými řešeními

- Termovizní proměření za standardní cenu 3000 Kč

Co je termovize?

3800, -Kč

Zdarma
ZDARMA jenom do 30.04.2024

Doporučuje i Mirek Etzler

FAQ | Volitaservis
KONTAKT

Domluvte si kontrolu oken u Vás doma Zdarma

Nebo nám napište
Zadejte vaše jméno!
Zadejte vaše příjmení!
Zadejte váš email!
Zadejte vaše tel. číslo!
Zadejte slevový kód!
Zadejte zprávu!
faq

Často kladené dotazy

 • JE NUTNÉ MĚNIT TĚSNĚNÍ IHNED NA OKNECH?

  Záleží jaké je těsnění na oknech staré, je důležité, aby to technik zhodnotil zda není popraskané, přetržené nebo jinak poškozené.

 • JAK ČASTO SE MAJÍ SERVISOVAT OKNA?

  Pokud se jedná o novostavbu je vhodné po roce přistoupit alespoň k revizí pokud se nejedná o novostavbu a pokud okna máme déle, než 3 roky je vhodné provádět servis každé 2 až 3 roky.

 • DĚLÁTE AJ HAVARIJNÍ SERVIS?

  Samozřejmě, tato služba je zaměřena pro lidi, kteří potřebují ihned pomoci. PŘÍKLAD: Balkónové dveře nelze otevřít, vylomené panty a závěsy, nebo rozbité sklo.

 • DĚLÁTE SERVISNÍ OBHLÍDKU ZDARMA?

  Ano. Jako první Vás přijde bezplatně navštívit náš servisní poradce, který Vám navrhne to nejlepší řešení.

 • JAK DLOUHO TRVÁ OPRAVA?

  Čas potřebný k opravě okna závisí na rozsahu a závažnosti problému. Poskytujeme BEZPLATNÉ A NEZÁVAZNÉ OBHLÍDKY, po kterých Vám rádi poskytneme přesný časový odhad opravy.

 • MÁTE ZKUŠENOSTI S OPRAVOU OKEN Z RŮZNÝCH MATERIÁLŮ, JAKO JSOU DŘEVO, HLINÍK NEBO PLAST?

  Jsme zkušený tým odborníků se specializací na různé značky a materiály oken. Naši technici jsou školeni a drží certifikát - WINDOW SERVIS EXPERT. Při obhlídce Vám přiřadíme specialistu, který má odborné znalosti a zkušenosti s daným problémem, aby vám poskytl nejlepší řešení.

 • MÁTE ZÁRUKU NA VYKONANOU PRÁCI A POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY?

  Samozřejmě. Na práci poskytujeme záruku 12 až 48 měsíců (záleží na službě) a na materiál poskytujeme 24 a více měsíců. ( U některých náhradních dílů poskytujeme doživotní záruku) Rádi přiblížíme u Vás na obhlídce :)

FAQ | Volitaservis

1%

Pro rodiny v nouzi

Nemůžeme pomoci každému,
no každý může pomoci někomu

Více o programu

Cookies

Pro lepší online zážitek používáme soubory "cookies". Díky nim přesněji analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme reklamu a uživatelské nastavení. Souhlasíte se zpracováním souvisejících osobních údajů?