Jak na správný výběr interiérových žaluzií pro váš domov?

Jak na správný výběr interiérových žaluzií pro váš domov? | Volitaservis Blog Overlay | Volitaservis Blog Bobor | Volitaservis Blog

V současné době existuje široká nabídka různých trendových stylů interiérového stínění. Je toho na výběr až tolik, že někdy se nám z toho může pěkně zamotat hlava a my se nakonec i tak neumíme rozhodnout, co je pro nás ta správná volba. Proto někdy často saháme po různých radách a typech od sousedů, známých nebo odborníků.Před výběrem žaluzií je třeba zvážit také zamerání žaluzií, což může způsobit nemalé problémy, pokud v dané oblasti nejste odborníkem. Proč je tomu tak? Ne každý ví, jak má svoje žaluzie zamerit a i když si to již nastudoval na internetu, nemusí to udělat správně, což je ve většině případů pravidlem. Proto doporučujeme zamerání odborníkům na míru, protože se tak zbavíte odpovědnosti za měření a můžete tak ušetřit nemalé peníze za nesprávně zamerené žaluzie a navíc i váš drahocenný čas. U nás poskytujeme toto zamerání ZDARMA. Tedy náš servisní poradce vám neúčtuje žádný poplatek za zamerání žaluzií, vystaví vám cenovou nabídku a vy se rozhodnete, zda vám nabídka vyhovuje nebo ne.


Rezervujte si u nás zaměření ZDARMAUž máte zamerané žaluzie, ale stále se nemůžete rozhodnout pro ten správný typ? Doporučujeme vám následující postup:


1. Nejprve si promyslete, jaký účel mají vaše žaluzie plnit. Proč potřebujete pro daný typ místnosti žaluzie? Je to kvůli estetice, regulaci světla, atmosféře, úspoře spotřeby energie nebo jiné potřebě?


2. Do jaké místnosti chystáte žaluzie namontovat? Jaká je povaha místnosti, do které plánujete žaluzie umístit? Jedná se o ložnici, obývací pokoj, kuchyni, kancelář nebo jiný druh místnosti? Každá místnost zpravidla může vyžadovat jiný druh žaluzií v závislosti na tom, co od ní očekáváte – soukromí, atmosféru, estetiku atd.


3. Typy žaluzií – na výběr máme základně horizontální a vertikální žaluzie, rolety den a noc, plisované žaluzie a další. Každý typ má své výhody i nevýhody, a musíte zvážit, který typ je pro vás tou ideální volbou z hlediska použitelnosti, trvanlivosti, ceny a typu materiálu.


4. Regulace světla do místnosti – některé typy žaluzií umožňují jemné nastavení světla, zatímco jiné dokáží místnost úplně zatemnit.


5. Montáž a instalace – před montáží žaluzií je třeba zjistit, jak máte okno umístěné ve zdi. Na základě toho servisní poradce určí možnosti osazení žaluzií a také vhodný typ žaluzií pro daný případ.


6. Rozpočet – ať už řešíte estetiku, propustnost světla nebo jiné faktory, každý typ žaluzií má své výhody i cenu. I v této oblasti jsou k dispozici různé možnosti levnějších a dražších variant.


Věříme, že vám tyto rady a tipy pomohly při lepším rozhodování. Pokud budete mít jakékoliv otázky ohledně výběru žaluzií, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím našeho kontaktního formulářeRezervujte si u nás zaměření ZDARMA

O NÁS

Recenze od našich zákazníků

Naše celkové hodnocení

Na základě 157 recenzí

Odborné zaměření a poradenství našim kvalifikovaným servisním poradcem nabízíme ZDARMA A NEZÁVAZNĚ

Rezervujte si termín
KONTAKT

Domluvte si kontrolu oken u Vás doma Zdarma

Nebo nám napište
Zadejte vaše jméno!
Zadejte vaše příjmení!
Zadejte váš email!
Zadejte vaše tel. číslo!
Zadejte slevový kód!
Zadejte zprávu!
faq

Často kladené dotazy

 • JE NUTNÉ MĚNIT TĚSNĚNÍ IHNED NA OKNECH?

  Záleží jaké je těsnění na oknech staré, je důležité, aby to technik zhodnotil zda není popraskané, přetržené nebo jinak poškozené.

 • JAK ČASTO SE MAJÍ SERVISOVAT OKNA?

  Pokud se jedná o novostavbu je vhodné po roce přistoupit alespoň k revizí pokud se nejedná o novostavbu a pokud okna máme déle, než 3 roky je vhodné provádět servis každé 2 až 3 roky.

 • DĚLÁTE AJ HAVARIJNÍ SERVIS?

  Samozřejmě, tato služba je zaměřena pro lidi, kteří potřebují ihned pomoci. PŘÍKLAD: Balkónové dveře nelze otevřít, vylomené panty a závěsy, nebo rozbité sklo.

 • DĚLÁTE SERVISNÍ OBHLÍDKU ZDARMA?

  Ano. Jako první Vás přijde bezplatně navštívit náš servisní poradce, který Vám navrhne to nejlepší řešení.

 • JAK DLOUHO TRVÁ OPRAVA?

  Čas potřebný k opravě okna závisí na rozsahu a závažnosti problému. Poskytujeme BEZPLATNÉ A NEZÁVAZNÉ OBHLÍDKY, po kterých Vám rádi poskytneme přesný časový odhad opravy.

 • MÁTE ZKUŠENOSTI S OPRAVOU OKEN Z RŮZNÝCH MATERIÁLŮ, JAKO JSOU DŘEVO, HLINÍK NEBO PLAST?

  Jsme zkušený tým odborníků se specializací na různé značky a materiály oken. Naši technici jsou školeni a drží certifikát - WINDOW SERVIS EXPERT. Při obhlídce Vám přiřadíme specialistu, který má odborné znalosti a zkušenosti s daným problémem, aby vám poskytl nejlepší řešení.

 • MÁTE ZÁRUKU NA VYKONANOU PRÁCI A POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY?

  Samozřejmě. Na práci poskytujeme záruku 12 až 48 měsíců (záleží na službě) a na materiál poskytujeme 24 a více měsíců. ( U některých náhradních dílů poskytujeme doživotní záruku) Rádi přiblížíme u Vás na obhlídce :)

FAQ | Volitaservis

1%

Pro rodiny v nouzi

Nemůžeme pomoci každému,
no každý může pomoci někomu

Více o programu

Cookies

Pro lepší online zážitek používáme soubory "cookies". Díky nim přesněji analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme reklamu a uživatelské nastavení. Souhlasíte se zpracováním souvisejících osobních údajů?