Jak Postupovat v případě Rozbitého Okna ? Základní kroky a důležité bezpečnostní rady

Jak Postupovat v případě Rozbitého Okna ? Základní kroky a důležité bezpečnostní rady | Volitaservis Blog Overlay | Volitaservis Blog Bobor | Volitaservis Blog

Rozbité okno může být nečekanou a stresující situací, která vyžaduje okamžitou reakci. Bez ohledu na to, zda se jedná o nehodu, během bouřky nebo vandalismus, důležité je zachovat klid a postupovat s opatrností, abyste minimalizovali riziko zranění a chránili svůj dům či bezpečnost své rodiny


Trápí vás rozbité okno? Zavolejte nám a my to za vás co nejdříve vyřešíme. Vypracujeme vám zdarma a nezávazně cenovou nabídku


1. Prvořadá je bezpečnost:

Dbejte na to, že vaše bezpečnost je nejdůležitější. Pokud je okno rozbité v důsledku trestné činnosti nebo vandalismu, okamžitě kontaktujte policii. V případě, že se jedná o havarijní situaci, ujistěte se, že vaši blízcí a domácí mazlíčci jsou v bezpečí, a pak začněte s úklidem.


2. Izolujte poškozené místo:

Pokud je to možné, izolujte rozbité okno, abyste minimalizovali přístup k větru, dešti a nechtěným návštěvám. Můžete použít náhradní desky, desky nebo plastové fólie, abyste zakryli otvor a zajistili dočasné zateplení místnosti.


U nás ve Volitě se vám postaráme o odstranění i likvidaci poškozeného skla


3. Opatrně vyčistěte sklo:

Pokud rozbité okno zanechalo sklo na podlaze, opatrně ho posbírejte, používejte rukavice a obuv, abyste se ochránili proti zranění. Sklo umístěte do odolného obalu, jako je například starý karton a označte jej, abyste věděli vy i ostatní obyvatelé domu, co se tam nachází.


4. Kontaktujte specialistu na opravy oken:

Po zabezpečení okna je důležité kontaktovat odborníka na opravy oken. Nevýhodou samostatného pokusu o opravu okna může být neodborné zajištění, které by mohlo vést k dalším problémům. Oprava okna by měla být provedena profesionálně a přesně, aby se předešlo dalším problémům v budoucnosti.


Hledáte vhodného specialistu na opravu vašeho rozbitého okna? Vypracujeme vám zdarma a nezávazně cenovou nabídku


5. Sdělte pojistnou událost (je-li to nutné):

Pokud bylo okno poškozeno v důsledku nehody nebo přírodního neštěstí, kontaktujte svou pojišťovnu a sdělte jim událost. Připravte si všechny potřebné informace, včetně fotografií poškození a popisu události, které vám pomohou při požadavku na pojištění.


Rozbité okno je situace, která vyžaduje rychlé a důkladné reakce. Dodržujte tyto základní kroky a bezpečnostní rady, abyste minimalizovali riziko a zabezpečili bezproblémovou opravu vašeho okna. Vaše bezpečnost a bezpečnost vašich blízkých jsou vždy na prvním místě, proto neváhejte jednat rychle a uváženě.


Vaše rozbité okno vymením v čo najratšom čase. Vypracujeme vám nezáväzne a zadarmo cenovú ponuku.


O NÁS

Recenze od našich zákazníků

Mirek Etzler | Volitaservis PLATÍ DO KONCE Června

OBHLÍDKA SERVISNÍM TECHNIKEM

- Detailní kontrola, včetně komplexní analýzy stavu oken

- Diagnostika problémů s navrhovanými řešeními

- Termovizní proměření za standardní cenu 3000 Kč

Co je termovize?

3800, -Kč

Zdarma
ZDARMA jenom do 30.06.2024

Doporučuje i Mirek Etzler

FAQ | Volitaservis
KONTAKT

Domluvte si kontrolu oken u Vás doma Zdarma

Nebo nám napište
Zadejte vaše jméno!
Zadejte vaše příjmení!
Zadejte váš email!
Zadejte vaše tel. číslo!
Zadejte slevový kód!
Zadejte zprávu!
faq

Často kladené dotazy

 • JE NUTNÉ MĚNIT TĚSNĚNÍ IHNED NA OKNECH?

  Záleží jaké je těsnění na oknech staré, je důležité, aby to technik zhodnotil zda není popraskané, přetržené nebo jinak poškozené.

 • JAK ČASTO SE MAJÍ SERVISOVAT OKNA?

  Pokud se jedná o novostavbu je vhodné po roce přistoupit alespoň k revizí pokud se nejedná o novostavbu a pokud okna máme déle, než 3 roky je vhodné provádět servis každé 2 až 3 roky.

 • DĚLÁTE AJ HAVARIJNÍ SERVIS?

  Samozřejmě, tato služba je zaměřena pro lidi, kteří potřebují ihned pomoci. PŘÍKLAD: Balkónové dveře nelze otevřít, vylomené panty a závěsy, nebo rozbité sklo.

 • DĚLÁTE SERVISNÍ OBHLÍDKU ZDARMA?

  Ano. Jako první Vás přijde bezplatně navštívit náš servisní poradce, který Vám navrhne to nejlepší řešení.

 • JAK DLOUHO TRVÁ OPRAVA?

  Čas potřebný k opravě okna závisí na rozsahu a závažnosti problému. Poskytujeme BEZPLATNÉ A NEZÁVAZNÉ OBHLÍDKY, po kterých Vám rádi poskytneme přesný časový odhad opravy.

 • MÁTE ZKUŠENOSTI S OPRAVOU OKEN Z RŮZNÝCH MATERIÁLŮ, JAKO JSOU DŘEVO, HLINÍK NEBO PLAST?

  Jsme zkušený tým odborníků se specializací na různé značky a materiály oken. Naši technici jsou školeni a drží certifikát - WINDOW SERVIS EXPERT. Při obhlídce Vám přiřadíme specialistu, který má odborné znalosti a zkušenosti s daným problémem, aby vám poskytl nejlepší řešení.

 • MÁTE ZÁRUKU NA VYKONANOU PRÁCI A POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY?

  Samozřejmě. Na práci poskytujeme záruku 12 až 48 měsíců (záleží na službě) a na materiál poskytujeme 24 a více měsíců. ( U některých náhradních dílů poskytujeme doživotní záruku) Rádi přiblížíme u Vás na obhlídce :)

FAQ | Volitaservis

1%

Pro rodiny v nouzi

Nemůžeme pomoci každému,
no každý může pomoci někomu

Více o programu

Cookies

Pro lepší online zážitek používáme soubory "cookies". Díky nim přesněji analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme reklamu a uživatelské nastavení. Souhlasíte se zpracováním souvisejících osobních údajů?