Jak vybrat správné horizontální žaluzie pro váš dům?

Jak vybrat správné horizontální žaluzie pro váš dům? | Volitaservis Blog Overlay | Volitaservis Blog Bobor | Volitaservis Blog

Horizontální žaluzie jsou skvělým způsobem, jak přizpůsobit světlo v interiéru vašeho domu. Jsou skvělým pomocníkem pro optimální regulaci správného množství slunečního světla do vašeho pokoje, pro vyšší úroveň soukromí nebo jako dekorativní prvek. Existuje mnoho možností, které můžete zvážit, když si vybíráte horizontální žaluzie pro váš domov. Přikládáme několik zajímavých tipů, které doporučujeme zvážit před koupí horizontálních žaluzií.1. Rozměry okna

Při výběru horizontálních žaluzií je velmi důležité změřit rozměry okna, neboť žaluzie by měly přesně pasovat na okno. Pokud budou žaluzie příliš velké, budou přes okenní rám přesahovat, pokud budou příliš malé, nebude se dát řídit průnik světla. Doporučujeme na tuto činnost využít služby odborníků, kteří se věnují zaměřování a také montáži žaluzií. Některé firmy nabízejí i zaměření zdarma, tedy můžete se tak vyhnout možným nepříjemnostem a případným finančním ztrátám vyplývajícím z nesprávného zaměření.


Rezervujte si u nás zaměření ZDARMA


2. Materiál

Materiál horizontálních žaluzií by měl být volbou založenou na vašich preferencích. Žaluzie jsou k dispozici v různých materiálech, jako je dřevo, hliník, PVC nebo textil. Dřevěné žaluzie jsou klasickým a přírodním řešením. Hliníkové žaluzie jsou praktické a odolné vůči povětrnostním vlivům. PVC žaluzie jsou velmi odolné vůči vlhkosti, což je ideální pro koupelnu nebo kuchyni. Textilní žaluzie jsou vhodné pro interiéry, kde je důležitý dekorativní prvek.


3. Barva a design

Barvu a design horizontálních žaluzií si můžete zvolit podle své chuti a stylu. Barvy žaluzií by měly být v souladu s barvami vašeho interiéru. Existuje také mnoho designů žaluzií, jako jsou například jednobarevné, vzorované nebo perforované.


4. Výběr systému pro regulaci světla

Při výběru horizontálních žaluzií je důležité zvážit i to, jak bude světlo regulováno. Existuje mnoho způsobů, jak můžete žaluzie ovládat, jako jsou například manuální ovládání, s motory, dálkovým ovládáním nebo pomocí aplikace. Také se můžete rozhodnout pro žaluzie, které mají vlastní regulátor.Rezervujte si u nás zaměření ZDARMA

O NÁS

Recenze od našich zákazníků

Naše celkové hodnocení

Na základě 157 recenzí

Odborné zaměření a poradenství našim kvalifikovaným servisním poradcem nabízíme ZDARMA A NEZÁVAZNĚ

Rezervujte si termín
KONTAKT

Domluvte si kontrolu oken u Vás doma Zdarma

Nebo nám napište
Zadejte vaše jméno!
Zadejte vaše příjmení!
Zadejte váš email!
Zadejte vaše tel. číslo!
Zadejte slevový kód!
Zadejte zprávu!
faq

Často kladené dotazy

 • JE NUTNÉ MĚNIT TĚSNĚNÍ IHNED NA OKNECH?

  Záleží jaké je těsnění na oknech staré, je důležité, aby to technik zhodnotil zda není popraskané, přetržené nebo jinak poškozené.

 • JAK ČASTO SE MAJÍ SERVISOVAT OKNA?

  Pokud se jedná o novostavbu je vhodné po roce přistoupit alespoň k revizí pokud se nejedná o novostavbu a pokud okna máme déle, než 3 roky je vhodné provádět servis každé 2 až 3 roky.

 • DĚLÁTE AJ HAVARIJNÍ SERVIS?

  Samozřejmě, tato služba je zaměřena pro lidi, kteří potřebují ihned pomoci. PŘÍKLAD: Balkónové dveře nelze otevřít, vylomené panty a závěsy, nebo rozbité sklo.

 • DĚLÁTE SERVISNÍ OBHLÍDKU ZDARMA?

  Ano. Jako první Vás přijde bezplatně navštívit náš servisní poradce, který Vám navrhne to nejlepší řešení.

 • JAK DLOUHO TRVÁ OPRAVA?

  Čas potřebný k opravě okna závisí na rozsahu a závažnosti problému. Poskytujeme BEZPLATNÉ A NEZÁVAZNÉ OBHLÍDKY, po kterých Vám rádi poskytneme přesný časový odhad opravy.

 • MÁTE ZKUŠENOSTI S OPRAVOU OKEN Z RŮZNÝCH MATERIÁLŮ, JAKO JSOU DŘEVO, HLINÍK NEBO PLAST?

  Jsme zkušený tým odborníků se specializací na různé značky a materiály oken. Naši technici jsou školeni a drží certifikát - WINDOW SERVIS EXPERT. Při obhlídce Vám přiřadíme specialistu, který má odborné znalosti a zkušenosti s daným problémem, aby vám poskytl nejlepší řešení.

 • MÁTE ZÁRUKU NA VYKONANOU PRÁCI A POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY?

  Samozřejmě. Na práci poskytujeme záruku 12 až 48 měsíců (záleží na službě) a na materiál poskytujeme 24 a více měsíců. ( U některých náhradních dílů poskytujeme doživotní záruku) Rádi přiblížíme u Vás na obhlídce :)

FAQ | Volitaservis

1%

Pro rodiny v nouzi

Nemůžeme pomoci každému,
no každý může pomoci někomu

Více o programu

Cookies

Pro lepší online zážitek používáme soubory "cookies". Díky nim přesněji analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme reklamu a uživatelské nastavení. Souhlasíte se zpracováním souvisejících osobních údajů?