Proč se vyplatí servisovat okna a dveře?

Proč se vyplatí servisovat okna a dveře? | Volitaservis Blog Overlay | Volitaservis Blog Bobor | Volitaservis Blog

Když si něco pořídíte, chcete, aby vám to vydrželo co nejdéle. Vždy si výrobek kupujete a doufáte, že vám vydrží roky. No všichni víme, jak to bývá. Zanedbáte péči a díl ztrácí na hodnotě raketovou rychlostí. Životnost dosahuje své maximum a je nutná oprava nebo výměna.


Co tak ušetřit čas i své peníze? A i starosti. Pravidelný servis oken a dveří zaručuje delší životnost a včasné odhalení problémů. Pokud se okna nebo dveře stále udržují v dobrém stavu, nemusíte se obávat, že náhle vypovídají svou službu.


Vezměte si, že pravidelné servisování je několikanásobně levnější než samotná výměna nebo oprava. Vaše peněženka se vám poděkuje. Peníze můžete raději utratit na kvalitní síťky na okna nebo stylové záclony.


Výrobci vás většinou neinformují o důležitosti a nutnosti pravidelné kontroly oken a dveří. My jsme vám to ale řekli, tak si to pamatujte. Je to to nejlepší, co můžete udělat pro sebe i svůj interiér / exteriér.


Servisovat se vyplatí.

O NÁS

Recenze od našich zákazníků

Mirek Etzler | Volitaservis PLATÍ DO KONCE Května

OBHLÍDKA SERVISNÍM TECHNIKEM

- Detailní kontrola, včetně komplexní analýzy stavu oken

- Diagnostika problémů s navrhovanými řešeními

- Termovizní proměření za standardní cenu 3000 Kč

Co je termovize?

3800, -Kč

Zdarma
ZDARMA jenom do 31.05.2024

Doporučuje i Mirek Etzler

FAQ | Volitaservis
KONTAKT

Domluvte si kontrolu oken u Vás doma Zdarma

Nebo nám napište
Zadejte vaše jméno!
Zadejte vaše příjmení!
Zadejte váš email!
Zadejte vaše tel. číslo!
Zadejte slevový kód!
Zadejte zprávu!
faq

Často kladené dotazy

 • JE NUTNÉ MĚNIT TĚSNĚNÍ IHNED NA OKNECH?

  Záleží jaké je těsnění na oknech staré, je důležité, aby to technik zhodnotil zda není popraskané, přetržené nebo jinak poškozené.

 • JAK ČASTO SE MAJÍ SERVISOVAT OKNA?

  Pokud se jedná o novostavbu je vhodné po roce přistoupit alespoň k revizí pokud se nejedná o novostavbu a pokud okna máme déle, než 3 roky je vhodné provádět servis každé 2 až 3 roky.

 • DĚLÁTE AJ HAVARIJNÍ SERVIS?

  Samozřejmě, tato služba je zaměřena pro lidi, kteří potřebují ihned pomoci. PŘÍKLAD: Balkónové dveře nelze otevřít, vylomené panty a závěsy, nebo rozbité sklo.

 • DĚLÁTE SERVISNÍ OBHLÍDKU ZDARMA?

  Ano. Jako první Vás přijde bezplatně navštívit náš servisní poradce, který Vám navrhne to nejlepší řešení.

 • JAK DLOUHO TRVÁ OPRAVA?

  Čas potřebný k opravě okna závisí na rozsahu a závažnosti problému. Poskytujeme BEZPLATNÉ A NEZÁVAZNÉ OBHLÍDKY, po kterých Vám rádi poskytneme přesný časový odhad opravy.

 • MÁTE ZKUŠENOSTI S OPRAVOU OKEN Z RŮZNÝCH MATERIÁLŮ, JAKO JSOU DŘEVO, HLINÍK NEBO PLAST?

  Jsme zkušený tým odborníků se specializací na různé značky a materiály oken. Naši technici jsou školeni a drží certifikát - WINDOW SERVIS EXPERT. Při obhlídce Vám přiřadíme specialistu, který má odborné znalosti a zkušenosti s daným problémem, aby vám poskytl nejlepší řešení.

 • MÁTE ZÁRUKU NA VYKONANOU PRÁCI A POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY?

  Samozřejmě. Na práci poskytujeme záruku 12 až 48 měsíců (záleží na službě) a na materiál poskytujeme 24 a více měsíců. ( U některých náhradních dílů poskytujeme doživotní záruku) Rádi přiblížíme u Vás na obhlídce :)

FAQ | Volitaservis

1%

Pro rodiny v nouzi

Nemůžeme pomoci každému,
no každý může pomoci někomu

Více o programu

Cookies

Pro lepší online zážitek používáme soubory "cookies". Díky nim přesněji analyzujeme návštěvnost, přizpůsobujeme reklamu a uživatelské nastavení. Souhlasíte se zpracováním souvisejících osobních údajů?